Interaktīvā TV

Interaktīvā Televīzija – īpašs TV piedāvājums, ko Latvijā piedāvā vienīgi Lattelecom. Televīzija ar interaktivitāti – virtuālā noma, pārraižu arhīvs, raidījumu ieraksti un daudzas citas iespējas.

Interaktīvā Televīzija

Lūk, kāpēc šo televīziju sauc par interaktīvo:

Video noma:
Vari iznomāt filmu neizejot no mājas tikai ar TV pults palīdzību! Turklāt Tev ir iespēja filmu apstādināt, lai turpinātu tās skatīšanos pēc mirkļa vai nākamajā dienā. Video noma TV pults attālumā!

TV raidījumu ierakstīšana:
TV pārraižu ierakstīšana! Ja arī laikā, kad nebūsi mājās – varēsi ierakstīt filmu un noskatīties to sev piemērotā brīdī. Pakalpojums ir bez maksas!

TV pārraižu arhīvs:
Lieliska iespēja sev ērtā laikā noskatīties pēdējo piecu dienu laikā demonstrētos raidījumus un filmas! Vai tas arī ir bez maksas? JĀ!

TV programma:
Tev vairāk nebūs ne jāmeklē, ne jāpēr, ne jāuztraucas par TV programmu, jo to Tu varēsi iegūt ar pults palīdzību!

Un ir vēl daudzas citas lieliskas digitālās televīzijas iespējas!

Cik tad tas maksā?
Tikai 6.10Ls* par daudziem Latvijas un ārzemju kanāliem + kanālu paka pēc izvēles + ar iespējām iegādāties papildus kanālu pakas atkarībā no Tavas gaumes. Uzzināt vairāk

Pasūtīt Lattelecom Interaktīvo TV jau tagad!

Vai arī ienāc Lattelecom mājas lapā, izvēlies sadaļu “Televīzija” un iepazīsties ar Lattelecom Interaktīvo Televīziju tuvāk!

Kā arī neaizmirsti pārbaudīt pieejamību, vai Tavās mājās var ierīkot.

Ievēro: ja pasūtīsi internetā, Tu saņemsi 5Ls atlaidi! Tikai neaizmirsti, ja Tu zvanīsi vai nāksi uz viņu biroju, lai pasūtītu Interaktīvo Televīziju, tad Tu nesaņemsi 5Ls atlaidi (!) Pasūti internetā, jo tas ir vienkārši, un pēc tam Lattelecom darbinieki ar Tevi paši sazināsies.

* Slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem.